ALEXANDER MCQUEEN, väska.

ALEXANDER MCQUEEN, väska.

Svart skinn försedd med nitar och andra detaljer i vitmetall. Lås i form av döskalle samt nycklar. Tre innerfack varav ett försett med dragkedja. Märkt "ALEXANDER MCQUEEN made in Italy" samt numrerad. Höjd ca 22, längd ca 30, bredd ca 15 cm. Dustbag medföljer.

Smärre bruksskick.

Utropspris
4 000 SEK