Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1204449
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "musette".

LOUIS VUITTON, väska, "Musette"

Monogrammönstrad canvas med ljusa skinndetaljer. Reglerbar axelrem. Fodrad i alcantara, invändigt ett fack. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" numrerad. Ca 35 x 32 x 6 cm.

Slitage. Smärre torrsprickor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 500 SEK