Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1204975
RULLMÅLNING, tusch och färg på siden. Kina, 1900-tal.
RullmÅlning, tusch och färg på siden. kina, 1900-tal.

Motiv av eleganta figurer i hovmiljö, inom trädgård. Kalligrafi samt röda sigill. Bildmått 61,5 x 30 cm.

Skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
2 500 SEK