MATBORD, Westerbergs, Tranås, 1900-talets mitt.

Skivorna fanerade med mahongy. Benställning av bok. Fotavslutningar i mahogny. En uppfällbar skiva. Längd 130. Bredd 85 med skiva 55 cm. Höjd 75 cm.

Fläckar. Repor och slitage.

Utropspris
3 000 SEK