1206745
KASTANJEROSTARE, mässing, 1800-tal.
Kastanjerostare, mässing, 1800-tal.

Skaft med vapendekor. Längd 56 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre bucklor.

Utropspris
2 500 SEK