MULBERRY, väska
Brun scotchgrain med detaljer i brunt skinn. Invändigt fodrad med mönstrad textil. Tre fack samt pennfack. Ställbar axelrem. Brickmärkt samt numrerad. Ca 35 x 25 x 12 cm.
Smärre slitage. Nötta kanter.