Baguetteväska i svart syntet. Justerbar axelrem. Spännen och kedjor av vitmetall. Ytterfack på baksidan. Tygfodrad, innerfack med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 31 x 15 x 10 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.