Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1208288
PACO RABANNE, väska, "The Metallic Handbag", 1960-tal.
Paco rabanne, väska, "the metallic handbag", 1960-tal.

Runda genombrutna aluminiumplattor ledade till varandra med ringar. Märkt "paco rabanne paris Made in France". 22 x 17 x 3 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK