Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1208396
GOLVURNA, porslin. Qingdynastin, tidigt 1900-tal.
Golvurna, porslin. qingdynastin, tidigt 1900-tal.

Dekor i underglasyrblått, höjd 59 cm.

Slitage. Mistor. Bränningssprickor. Smuts.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
4 000 SEK