SOFFGRUPP, tre delar, bestående av soffa och fåtöljer, 1960-70-tal.

Soffa samt fåtöljer med trästommar, sidor med rotting. Tygklädsel. Lösa sittdynor. Soffans längd 128, djup 70, sitthöjd ca 44, höjd 88 cm.

Smärre slitage och fläckar, blekt klädsel.

Utropspris
3 000 SEK