Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1208542
Chanel
(Född 1910)
Chanel, "single flap bag", väska.

CHANEL, "Single Flap Bag", Väska

Axelremsväska / clutch i svart quiltat lammskinn. Fodrad i burgundifärgat läder. Axelrem i guldfärgad metall med flätat läder. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "CHANEL", "PARIS". Numrerad. Äkthetscertifikat. Dustbag.
Bredd 25 cm, höjd 17 cm.

Bra vintage-skick. Enstaka repor.

Utropspris
1 700 EUR