Svärtad tredelad fot. Skiva fanerad med alrot. Ca 88 x 88, 64,5 cm.
Något avkortat. Fot med senare målning. Smärre fanerskador. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10