stål, automatisk, plexiglas, datum, ca 1968.
Caliber 565, Serienr 26895302, Referensnr ST 166.041, Boettnr 166.041
Repor. Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Skadat glas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10