SPELBORD, 1800-talets mitt.

SPELBORD, 1800-talets mitt.

Mahogny. Vändbar och löstagbar skiva. Bakomliggande backgammon. Spelmarker medföljer. Längd 99. Bredd ca 60. Höjd 75,5 cm.

Smärre fanerskador. Lagningar. Torrsprickor. Slitage.

Utropspris
4 000 SEK