BECK & JUNG, serigrafi, 2 st, signerade, numrerad 2/20 samt E.A, daterade 1973 och 1976.
Komposition. Bildyta ca 69x69 cm.
Mindre fläckar på ett blad. Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10