Bord av teak och teakfaner med två utdradagsskivor. Längd 130-234 cm, höjd 74 cm, bredd 90 cm.
Bruksslitage. Repor. Märken. Skada. Något ostadig pga skiva ej ordentligt fastskruvad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10