Stolar med stomme av betsad bok och svängd ryggbricka av teakfaner. Sitthöjd ca 45 cm. Bord av teak och teakfaner. Två utdragbara skivor à 60,5 cm vardera. Längd 146. Bredd 91. Höjd 73,5 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.