Svart väska i quiltat lammskinn med detaljer i guldfärgad metall. Axelremmens längd justerbar. En ytterficka och två innerfickor, varav en dragkedsförsedd. Märkt "CHANEL PARIS" på låset samt invändigt "CHANEL". Numrerad. Ca 30 x 20 x 10 cm
Slitage. Nötta kanter. Repor.