Oval, välvt lock, svängda hänklar, dekor av pärlstav, höjd ca 17 cm, längd a 19 cm, vikt ca 414 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor. Lock något ojämnt (sluter ej jämnt)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10