Konst Grafik
1211267
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färgserigrafi, signerad och numrerad subskriberad upplaga 49/50, daterad 2011.

CARL JOHAN DE GEER, färgserigrafi, signerad och numrerad subskriberad upplaga 49/50, daterad 2011.

"USA Mördare". Ny upplaga (besittningsrestitution)". Bladmått 40 x 30 cm.

Oramad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - B1
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 13 timmar
3 000
289
340
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
18 okt 19:17
3 000 SEK
18 okt 9:22
2 467 SEK
17 okt 21:54
1 000 SEK
17 okt 21:29
300 SEK