Fanerat med mahogny. Tre (betsade) iläggsskivor à 45 cm vardera. Diameter 115. Höjd 74 cm. Stolar med genombruten rygg, fast stoppad sits. Sitthöjd ca 44 cm.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.