MULBERRY, väska, "Lily Medium", 2018.
Väska i svart läder med spänne och hänglås i guldfärgad metall. Axelrem i form av kedja i guldfärgad metall tvinnad med skinnband. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. Svart skinn med spänne och hänglås i vitmetall. Axelrem i form av kedja i vitmetall tvinnad med skinnband. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 28 x 18 x 9 cm.
Dustbag samt originalkvitto medföljer.
Smärre slitage.
Nordiska Kompaniet,