Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Diverse Övrigt
1212001
BOKSTÖD, ett par, marmor, art déco, 1930-tal.
BokstÖd, ett par, marmor, art déco, 1930-tal.

Olikfärgad marmor. Höjd 15 cm.

Några mindre nagg och repor. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK