Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Hyllor & Bokhyllor
1213187
KURT ØSTERVIG, bokhylla, KP möbler Darnmark, 1900-talets mitt
Kurt Østervig, bokhylla, kp möbler
 darnmark, 1900-talets mitt.
 darnmark, 1900-talets mitt.
 darnmark, 1900-talets mitt.
 darnmark, 1900-talets mitt.
 darnmark, 1900-talets mitt.

Stomme av ek. Hyllplan fanerade med teak. Längd 205, djup 40, höjd 180 cm.

Fläckar. Slitage. Två förstärkningar medföljer.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 000
1 134
1 227
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
10
19 feb 19:47
12 000 SEK
9
19 feb 19:47
12 000 SEK
10
19 feb 9:37
11 500 SEK
11
19 feb 9:37
11 000 SEK
11
18 feb 17:57
10 500 SEK