ANTONIO CITTERIO, SOFFBORD DIESIS för B&B Italia sent 1900-tal/2000-tal
Skiva av gråmelerad marmor, benställning av förkromad metall, längd 190, bredd 95, höjd ca 27 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10