MULBERRY, väska, "Somerset", 2014.
Väska i brunt skinn med beslag av mässingsfärgad metall. Löstagbar, justerbar axelrem. Ytterfack med dragkedja. Tygfodrad. Två innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 33 x 33 x 10 cm.
Originalkvitto och dustbag medföljer.
Slitage. Smutsigt foder.