Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
1214160
SOFFBORD, Danmark, 1960-tal.
Soffbord, danmark, 1960-tal.
Soffbord, danmark, 1960-tal.
Soffbord, danmark, 1960-tal.
Soffbord, danmark, 1960-tal.
Soffbord, danmark, 1960-tal.
Soffbord, danmark, 1960-tal.

Teak. Rund skiva med fyra avsmalnande ben, undertill flätad tidskriftshylla. Diameter ca 100, Höjd 48 cm.

Bruksslitage. Repor/Märken. Smärre fläckar. Skadad flätning.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)73 640 94 76

Slutpris
4 200
397
429
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 feb 14:30
4 200 SEK
15 feb 14:30
4 000 SEK
15 feb 14:26
3 400 SEK
15 feb 14:26
3 200 SEK
15 feb 14:25
3 000 SEK