Mahogny, runt bord med 2+1 iläggsskivor à 56 cm vardera, diameter 108, höjd 76 (sarg 64) cm, extra bensektion medföljer, stolar med lös stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm
Slitage. Skador. Repor. Märken. Nagg. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.