Fanerat med teak, benställning av ek. Fyra lådor samt utdragbar avlastningsskiva. Baksida med hyllplan. Längd 160,5. Bredd 84,5. Höjd 75 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Repor. Märken. Smärre fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10