LOLA HERZBURG, handfat med tvålhållare och spegel. 2000-tal, Rapsel, Italien.

Philippe Starck bathroom collection.
Rostfritt stål, bredd 79 cm, djup 55 cm, total höjd 176,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott. Ett gallerunderlag saknas från tvålkoppen.

Utropspris
400 EUR