Diverse Övrigt
1215390
LEICAFLEX SL, med 4 objektiv.
Leicaflex sl, med 4 objektiv.
Leicaflex sl, med 4 objektiv.
Leicaflex sl, med 4 objektiv.
Leicaflex sl, med 4 objektiv.
Leicaflex sl, med 4 objektiv.
Leicaflex sl, med 4 objektiv.
Leicaflex sl, med 4 objektiv.

Kamerahus, no 1223397.

Med:

Leitz Elmarit-R 1:2,8 f/35mm, no 2202255
Macro-Elmarit-R 1:2,8 f/60mm, no 2630469
Elmarit-R 1:2,8 f/135mm, no 1995751
Summicron-R 1:2 f/50mm, no 2000495

Kamkerahus med repor, slitage. Objektiv med damm, repor. Bukowskis garanterar ej funnktionen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK