Rullväska i svart Epi-läder med dubbeldragked och fodret i bomull. Ett innerfack och ett ytterfack med dragkedja. Uppfällbart handtag. Avtagbar adresstag i läder samt lås med nycklar. Märkt med datumkod (år 2006) samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Dustbag.
Höjd 55 cm, bredd 37 cm, djup 20 cm.
Smärre slitage, enstaka repor.