Lorenzo Pasinelli

(Italien, 1629-1700)
Lorenzo Pasinelli
(Italien, 1629-1700)

LORENZO PASINELLI, (Efter?), etsning.

Kristus, Jungfru Maria och Petrus. 45 x 34.

Skador defekter, pappersförlust i bildens nedre kant (delvis över adress). Bildens vänstra kant skarvad, veck samt fläckar.

Utropspris
1 500 SEK