Bonat. En låda i sarg. Längd ca 148 cm, bredd 86 cm. Höjd 72 cm.
Lagning i fäste mot bordsskiva. Kompletteringar. En fotavslutning senare. Åldersrelaterat slitage med ytskador och fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10