Fred Milner

(Storbritannien, 1855-1939)
Fred Milner
(Storbritannien, 1855-1939)

FRED MILNER, olja på duk, signerad.

Pastoralt landskap med betande får. 123 x 153 cm.

Krackelerad, duklagning.

Utropspris
8 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13