TOALETTBORD, 1930-40-tal.

TOALETTBORD, 1930-40-tal.

Toalettbord av björk. Sex lådor, skivan med spegel. Beslag av mässing. Bredd 102, djup 42, höjd 140 cm.

Smärre slitage, repor, märken, fläckar. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK