Fot av svartlackerat trä. Diemeter 22, höjd 17,5 cm. Vikt utan fot 395 gram.
Smärre slitage. Krackelyr på lacken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10