Konst Grafik
121765

Hugo Zuhr

(Sverige, 1895-1971)
Hugo zuhr. mapp med 10 st färglitografier, sign.

HUGO ZUHR. Mapp med 10 st färglitografier, sign.

Specialutgåva med anledning av Sydkrafts 60-års jubeleum. Bildstl 40 x 55. Oramade.

Mapp med slitage, litografier i fint skick.

Utropspris
1 500 SEK