Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Grafik
1217866
Wassily Kandinsky
(1866-1944)
Wassily kandinsky, efter, färglitografi, signerad i trycket samt numrerad 55/300.

WASSILY KANDINSKY, efter, färglitografi, signerad i trycket samt numrerad 55/300.

"Green border". Bildstorlek 33,5 x 45 cm. Utgiven av Maeght éditeur Paris.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK