PAOLO PIVA, "Alanda", soffbord, B&B, Italien, formgivet 1981.
Underrede i metall. Glasskiva.Längd 120 cm. Bredd 60 cm. Höjd 27 cm.
Slitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10