Konst Grafik
1218450
Johan Fredrik Martin
(Sverige, 1755-1816)
Johan fredrik martin, efter etsningar, 3 st.

JOHAN FREDRIK MARTIN, efter etsningar, 3 st.

"Dannemora jerngrufva i Upland", 55 x 36 cm.
"Vue de Carlscrona, presentant ...", 19 x 24,5 cm.
"Vue de la ville de Westerwik", 18 x 23,5 cm

Ej examinerad ur ram. Fläckar. Smärre skador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK