Klockor & Ur Bordsur
1218663
BORDSPENDYL, förgylld brons och porslin, 1800-talets slut.
Bordspendyl,  förgylld brons och porslin, 1800-talets slut.

Bredd 23, höjd 40 cm.

Ej genomgången. Skador. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK