FÖRTJÄNSTTECKEN och MEDALJER, 6 st, Finland 1900-tal.

Riddartecknet av I klass av Finlands Lejons orden, 38 mm.
2 Fortsättningskrigets 1941-1945 minnesmedaljer, 30 mm.
Finska Idrottens guld förtjänstkors, 40 mm.
Flygvapnets minneskors med luftvärnets plakett, 40 mm.
Försvarets medalj, 29 mm.
Soldatgossarnas Traditionsförbunds förtjänsttecken, brons, 32 mm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

80. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, kronograf, ca 1966.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK