OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tusch och färg på papper. Kina, 1900-tal.

Signerad Deng Yixia. Med motiv av fågel på klippa, växter, kalligrafi samt fem röda sigill. Bildmått 33 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram. Blekt.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

882. Tony Cragg, "Hollow Column".
Utropspris
1 200 000 - 1 500 000 SEK
Budhistorik
1 050 000

ditt bud
Fair warning
1 000 000

ditt bud
980 000

ditt bud
960 000

ditt bud
940 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 050 000 SEK