Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1219295
KAKEMONO, tusch och färg på papper. Japan, efter Chikuso Morikawa (1763-1830), sent 1800/tidigt 1900-tal.
Kakemono, tusch och färg på papper. japan, efter chikuso morikawa (1763-1830), sent 1800/tidigt 1900-tal.

Motiv av flodlandskap, kalligrafi, bildmått 52x31 cm.

Slitage, veck, gulnad. Fläckar. Missfärgningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F2
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar
1 200
114
124
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
23 maj 13:01
1 200 SEK
23 maj 0:14
1 000 SEK