Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Skåp & Byråar
1219996
KLÄDSKÅP 1900-talets första hälft
KlÄdskÅp 1900-talets första hälft.

Front med dörrpar och låda, längd 120, bredd 51, höjd 189 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Senare målning. Repor. Märken. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
315
353
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
27 mar 14:16
3 400 SEK
8
27 mar 14:14
3 200 SEK
27 mar 14:13
3 000 SEK
27 mar 14:13
2 800 SEK
27 mar 14:13
2 600 SEK