OLE LYNGGAARD, Ring samt manschettknappar, 18K guld med hematit
Stämplade Ole.L. Med svensk importstämpel. Ringstorlek 18,25/57, mått ca 21 x 17 mm. Manschettknappar mått ca 16 x 12 mm. Totalvikt 31 gram.
Gravyr. Bruksslitage.