Fanerad med palisander. Bardisk med uppfällbar skiva med underliggande förvaring. Skjutdörrar, hyllinredning och förvaring för sex flaskor. På trissor. Längd 105, bredd 45, höjd 99 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Ställvis blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.