Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Bord
1220753
BORD, 1800-talets andra hälft.
Bord, 1800-talets andra hälft.

Målat. Svartad skiva.Tre stycken lådor i sarg. Raka avsmalnade ben. Längd 117, bredd 51, höjd 76,5 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H65
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 200
574
643
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
4 apr 17:06
6 200 SEK
4 apr 17:06
6 000 SEK
4 apr 12:49
5 000 SEK
3 apr 17:22
4 800 SEK
3 apr 17:01
2 000 SEK