Design Övrigt
1220952
Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)
Tom wesselmann, fat rosenthal 1900-talets senare del porslin.

TOM WESSELMANN, fat Rosenthal 1900-talets senare del porslin

"Blonde Vivienne", diameter 31 cm, i originalkartong

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK